הכירי את השיטה החסכונית להסרת שיער בלייזר:

סדרת טיפולים מותאמת אישית

Layer 10.jpg

כמידי חורף, מכוני הקוסמטיקה מלאים עד אפס מקום. נשים רבות מגיעות דווקא בתקופת החורף להסיר את השיער המיותר בלייזר ולהתכונן לקראת הקיץ. אבל רגע לפני, חשוב שתדעי שסדרת טיפולים קבועה לא יעילה באמת, אלה סתם מבזבזת לך את הכסף.

השעבוד לסכיני גילוח ושעווה גורם לנשים לחשב מסלול מחדש, ופשוט 'לגמור' עם זה אחד ולתמיד על ידי סדרת טיפולים המאפשרת ליהנות מגוף חלק. נראה שלא מדובר בטרנד חולף, אלא בצורך ממשי לשיפור איכות החיים שעם הזמן מתפתח ונעשה פופולרי יותר ויותר. אבל מסתבר שלכל אחת יש צורך במספר שונה של טיפולים, כך גם המרווח ביניהם מבחינת זמני טיפול, ולכן כאשר מתחילים את ההליך, חשוב מאוד להתאים אישית את סדרת טיפולים על פי סוג השיער, תדירות הצמיחה, סוג העור וכך הלאה. טיפולי לייזר להסרת שיער זה לא 'זבנג' וגמרנו.

פנייתך התקבלה, ניצור קשר בהקדם.

ליעוץ ללא עלות וקיבעת תור, מלאי פרטים עכשיו!

או התקשרי עכשיו! - 079-6974626

לדברי שירן טולדנו מייסדת מכון האסטתיקה "D-Shiny" להסרת שיער בלייזר בצפון: "יש נשים שרוצות בכל חודש לעבור טיפול כדי לסיים, אבל זה לא תמיד נכון לגוף שלהן". כידוע, כיום טיפולים להסרת שיער בלייזר נעשים על ידי תוכנית טיפולים קבועה, כלומר פעם בחודש מגיעים לטיפול עד שהשיער מתחיל להיות דליל ונעלם לגמרי. לרוב, נשים רוכשות סדרה של 10-15 טיפולים מראש בחבילה. אך מסתבר שלכל אישה יש צמיחה שונה, ולכן כאשר מתאימים את המרווח בין הטיפולים לפי הגוף של המטופלת, לא משלמים סתם על טיפולים שאינם נחוצים ומגיעים לתוצאות הרבה יותר טובות.

עוד ממשיכה שירן ומסבירה: "כשלקוחה מגיעה אליי לקליניקה להסרת שיער, אני לא מייצרת לה תוכנית טיפולים כפי שנהוג בכל מקום, אלא מתאימה לכל אחת תוכנית ייעודית לפי הגוף שלה, במטרה שתקבל תמורה מלאה לכסף שלה. לכל אישה יש גוף שונה - אחת הורמונלית, השנייה עם צמיחה איטית, מוגברת וכך הלאה. בדרך זו לא נעשים טיפולים שאינם חיוניים ולא תורמים לתהליך, הרי טיפולי לייזר הם לא 'זבנג' וגמרנו".

Layer 0.png

מכון האסטתיקה בבעלותה של שירן טולדנו שוכן בקריית אתא, נחשב מהמובילים בצפון ואליו נוהרות נשים מכל רחבי הארץ, על מנת ליהנות מחוויה שונה. מעל 7 שנים שירן מלווה לקוחות ומייצרת עבורן תוכנית ייעודית להסרת שיער בלייזר, כזאת שמייצרת תוצאות איכותיות, תוך סדרת טיפולים קצרה במיוחד. המכשור בקליניקה הוא המתקדם והחדשני בענף.

"החלטנו להביא את מכונות הלייזר הטובות בתחום, עם טכנולוגיה גרמנית שעובדת טוב יותר מהטכנולוגיה הקימות קיום בשוק הישראלי מדובר על מכשיר בעל ידית קור ללא כאב השומר על אורך גל יציב שלא יורד במהלך הטיפול. כל אחת מתקבלת בזרועות פתוחות ומותאמת עבורה תוכנית ייעודית להסרת שיער D-Shiny במכון המבוססת על קצב הצמיחה שלה, האם היא הורמונלית או לא ונתונים נוספים שנאספים בפגישת הייעוץ החמימה. בתום הפגישה, בונה שירן תוכנית טיפולים ממוקדת המבטיחה לך תוצאות מעולות וללא טיפולים מיותרים, כך שתוכלי ליהנות מחיסכון כספי ותוצאות מעולות.

פנייתך התקבלה, ניצור קשר בהקדם.

או התקשרי עכשיו!

079-6974626

ליעוץ ללא עלות וקיבעת תור, מלאי פרטים עכשיו!